Hukuki Şartlar ve Gizlilik Politikası

1. Bu Bildirim ile opt-in duyuruda yer alan tüm 'bizim', 'biz' ve 'şirket' ilgileri Kaynak Tekniği San. Ve Tic. A.Ş.’ni ve onun iştirakleri ile bağlı ortaklıklarını ifade etmektedir.

2- Kişisel mahremiyetinizi korumak için gayret içindeyiz. Sizden alacağımız her çeşit bilgiyle ne yapabileceğimizi anlamanıza yardımcı olmak için bu Gizlilik Bildirimini temin etmekteyiz. Bize kişisel bilgilerinizi vererek, Gizlilik Bildirimimizi kabul ettiğinizi ve Gizlilik Bildiriminde belirtildiği üzere sizin kişisel bilgilerinizi toplayabileceğimizi, kullanabileceğimizi ve ifşa edebileceğimizi kabul ettiğinizi ifade etmiş oluyorsunuz. Eğer bu Bildirimi kabul etmiyorsanız, lütfen bize kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Bu Gizlilik Bildirimi, genel olarak sizin Siteyi kullanmanıza ilişkin hükümleri düzenleyen Kurallar ve Kullanım Koşularına dahil edilmiş ve onun bir parçasıdır. Sizin bilgileriniz sadece aşağıda belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanılacaktır.

3- Otomatik olarak toplanan bilgiler: Görüntülediğiniz sayfalar, aktarılan bayt miktarı, web sayfası vasıtasıyla eriştiğiniz bağlantılar, eriştiğiniz malzemeler ve Askaynak Automation sitesinde gerçekleştirdiğiniz diğer işlemler gibi bilgilerin dahil olduğu sitelerimizi ziyaretinizle ilgili bilgiler tarafımızdan toplanmaktadır. İnternet Protokolü (IP) adresiniz, tarayıcı türünüz, yetenekleri ve dili, işletim sisteminiz, siteye erişim tarihi ve saati, sitemize hangi Web sitesinden eriştiğiniz gibi tarayıcınızın ziyaret edilen her Web sitesine gönderdiği bazı standart bilgiler de toplanmaktadır.

4- Bu Gizlilik Bildiriminin güncellenmesi gerekebilir. Bu sayfayı düzgün aralıklarla kontrol ederek, en son halini okuduğunuzdan emin olmanızı öneririz.

5- Facebook girişi ile vermeyi tercih ettiğiniz kişisel bilgilerinizi toplayacağız. Mümkün olan durumlarda bizim bu bilgileri nasıl kullanacağımızı seçmenizi olanaklı kılacağız.

Bize herhangi bir kişisel bilgi vererek bu kişisel bilgilerin başka ülkelere transfer edilmesini veya bu bilgilerin başka ülkelerde toplanmasını ve işlenmesini tam olarak anlıyor ve buna açıkça onay veriyorsunuz. Tarafımızdan yürütülecek bu tür transfer ve işlemler, bu Gizlilik Bildirimi’ ne uygun olarak yapılacaktır.

6- Sizler hakkında edinilen bilgiler şu şekilde kullanabilir:

 

Pazarlama İletişimi

Kişisel bilgilerinizi ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile iştiraklerimiz, bağlı ortaklıklarımız, ana şirketlerimiz ve bunların ilgili tüm şirketlerinin ürün ve hizmetleri hakkında sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz.

 

Satış ve Devir

Satış, birleşme, birleştirme, yönetimin el değiştirmesi, büyük miktardaki malvarlıklarının devri, yeniden örgütlenme veya tasfiye halinde; bizimle ilişkiniz hakkındaki bilgileri üçüncü taraflara devredebilir veya aktarabiliriz; bunlara, bunlarla kısıtlı olmamak üzere, vermiş olduğunuz kimliği belirlenebilir bilgiler ile bizimle ilişkiniz hakkındaki diğer bilgiler dahildir.

 

Yasal Nedenler

Yasalar izin verdiği veya zorunlu kıldığı hallerde, ya da kendimizi ve/veya başka üçüncü tarafları, hata, ihmal, sözleşme ihlâli, hırsızlık, dolandırıcılık ve diğer kanunsuz veya zararlı eylemlere karşı saptamak, korumak veya savunmak için gerekli olduğuna inandığımız taktirde, denetim ve güvenlik gereklerimizi yerine getirmek ve kurum politikalarımız, usullerimiz, yasal ve sözleşmesel zorunluluklarımız için kişisel bilgilerinizi toplayabilir, kullanabiliriz.

 

Çocuklarla ilgili bilgiler

Askaynak Automation bilerek çocuklardan bilgi toplamaz ve Web sitelerinin çocuklarla ilgili bilgiler toplamasını hedeflemez.

Yukarıdaki nedenler arasında belirtilen ifşalara ek olarak kişisel bilgileri yukarıda belirtilen taraflara ifşa edebiliriz.

7- Sitenin bu Gizlilik Bildirimini de içeren Kullanım Koşullarını kabul etmeniz, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel bilgilerinizin kullanımı ve ifşası için onay verdiğiniz anlamını taşımaktadır.

8- Güvenliği ciddiye alıyor ve sizin kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak için önlemler alıyoruz. Küçük bir olasılık olsa da, bizim sahipliğimizde veya kontrolümüz altında olan kişisel bilgilerinizin güvenliğinin tehlikeye girdiğini düşündüğümüz zaman, bu gelişme hakkında size haber verme yoluna gidebiliriz. Haber verilmesi uygun görüldüğü taktirde, koşulların izin verdiği en kısa sürede bunu yapmaya gayret edeceğiz ve e-posta adresiniz bizde bulunduğu taktirde size e-posta yoluyla haber vereceğiz.

9- Talebiniz üzerine, aboneliğinizin iptali için bizimle temasa geçtiğiniz taktirde, sizin hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgileri teyit edecek, bilgilerinizi güncelleyecek, bilgilerinizi silecek ve/veya bu tür kişisel bilgilerdeki herhangi bir yanlışı düzelteceğiz.

Bu Site bizim kontrolümüz dışındaki diğer web sitelerine linkler veya referanslar içerebilir. Lütfen, bu siteler üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını ve bu sitelerin bizim Gizlilik Bildirimimize tabi olmadıklarını dikkate alın. Girdiğiniz link veya referans verilen sitelerin gizlilik bildirimlerini ve kullanım koşullarını okumanızı tavsiye ederiz.

 

Bu gizlilik bildiriminin uygulanması

Bu bildirimle veya kişisel bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili sorularınız varsa lütfen bize başvurun. Sorununuzla hemen ilgilenip tatmin edici bir çözüme ulaşmak için gayret gösterilecektir.


Hemen Teklif Al